Şehirlerarası Vip Transfer

Bestvip Travel İstanbul merkezli bir şehir içi transfer firması olmasına rağmen sizleri şehirler arası yolculuklarınızda da istediğiniz şehire ulaşımınızı sağlıyor. İstanbul içerisinde belirtmiş olduğunuz adresten varacak olduğunuz istediğiniz şehirdeki adrese profesyonel şoförümüz ve üst seviye donanımlı vip araç konforuyla güvenli bir şekilde ulaşın. Konforlu, donanımlı ve hijyenik üst seviye araçlarımız ile seyahati en rahat şekilde yaşayın. İster tek, isterseniz de ailenizle yapacağınız yolculuğunuz sırasında sosyal ortama karışmadan, seyahatinizi korkmadan yaşayın.

Şoförlü Araç Kiralama

İş toplantılarınız  için  VIP  araçlarımız ile müşterileriniz ile yapacağınız toplantılarınızda seyahat hizmeti ve destek almak için  dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Havalimanı Karşılama Hizmeti

 Profesyonel arkadaşlarımızın kordineli çalışmasıyla uçuş sonrasında misafirlerimiz, bagajları aldıktan sonra Havalimanı Karşılama Ekibimiz tarafından, karşılanıp Vip Araçlarımıza kadar kendilerine eşlik ederler.

Özel Organizasyonlar

Düğün, nişan  gibi özel  günlerinizde  trafikte  sinirlerinizi gerip  gününüzü  mahvetmek yerine gelin arabanızı bizden kiralayıp tüm dertlerinizi unutabirsiniz. İş toplantılarınız  için  VIP  araçlarımız ile müşterileriniz ile yapacağınız toplantılarınızda seyahat hizmeti ve destek almak için  dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Sizin ve Misafirlerinizin Turkiye ‘ye planlamis olduklari Turistlik yada Ticari ziyaretlerinde profesyonel arkadaşlarımızın kordineli çalışmasıyla uçus sonrasında Bagajları alındıktan sonra Havalimanı Karşılama Ekibimiz Tarafından Karşılanıp Vip Araçlarımıza kadar kendilerine Eşlik ederler.
Misafirlerimiz Havalimanindan Otellerine veya Sehir içi, Sehirdışı Gidecekleri konuma Kaptan arkadaşlarımız konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşımlarını sağlarlar.

Call Now Button